OD LETA 2023 SE POSLAVLJAMO PONOSNI

Za nami je še zadnje dejanje leta 2023. V četrtek, 22.12.23, smo podelili diplome in pasove uspešnim kandidatom izpitih v taekwondoju, boksu in karateju. Na podelitvi smo se spomnili naših začetkov in uspehov, ki smo jih dosegli od ustanovitve. V naših vrstah vadi 194 članov, doslej smo osvojili že 254 medalj na uradnih tekmovanjih (76 zlatih), od tega kar 8 evropskih in svetovnih stopničk. Imamo državne prvake v boksu, karateju in taekwondoju, reprezentante v vseh treh disciplinah, prav tako smo zabeležili nastope na evropskih prvenstvih tako v karateju, kot v boksu in taekwondoju. Ponosni smo na osvojitev kar 5ih evropskih medalj. Uredili smo si vrhunski vadbeni center, ki našim članom omogoča varno in kvalitetno izvedbo trenažnega procesa, v letu 2023 smo naši ponudbi dodali tudi kickboxing, kmalu nas čaka tudi včlanitev še v to nacionalno panožno zvezo. Med našimi člani in njihovimi starši se rojevajo nova prijateljstva in z veseljem spremljamo razvoj velike družine, kjer vsak naš član čuti podporo pri razvoju svojega potenciala. V prvem olimpijskem ciklu smo ne le izpolnili, temveč prehiteli marsikateri zastavljeni cilj in z zanosom zremo v prihodnost. Ob tej priložnosti se želimo zahvaliti vsem, ki nas podpirajo in nam stojijo ob strani, seveda pa tudi staršem, ki so nam zaupali svoje otroke. Našim članom, njihovim staršem, sponzorjem in donatorjem želimo predvsem zdravja in osebne sreče v letu, ki prihaja.

Srečno 2024!

 

Share: